EVGA SuperNOVA 750 G3, 80 Plus Gold 750W

3 128  s dph

Počítačový zdroj 750W, 80 Plus Gold, 130mm ventilátor s hydrodynamickými ložisky, modulární kabeláž

Řada napájecích zdrojů EVGA SuperNOVA je dobře známá vynikající efektivitou, výkonem a spolehlivostí. Tahle série za posledních pár let posbírala řadu významných ocenění. Nyní přichází nová série G3, která vychází z úspěšných vlastností série G2, ale nová série má tyto vlastnosti ještě více vylepšené k dokonalosti. Jedná se především o menší rozměry, vylepšený výkon a nové ložisko ventilátoru.

 

Menší velikost a vyšší výkon

Menší velikost oproti minulé generaci neznamená menší výkon. S délkou pouhých 150mm se řadí aktuálně tento zdroj mezi nejmenší zdroje na trhu s podobným výkonem.

 

Nové ložisko

Nové vylepšené ložisko dodává zdroji lepší chladící výkon, tišší chod a delší životnost.

 

Další generace výkonu

Nová generace zdrojů musí mít vylepšený výkon oproti starší generaci. G3 převzala vlastnosti generace G2 a ještě více je vylepšila v efektivitě, kterou můžeme očekávat až 92%.

 

Naprosté ticho

EVGA ECO mód je výborná vlastnost, protože při zátěži do 20% je zdroj naprosto tichý. Při střední zátěži můžeme od zdroje očekávat hlučnost mezi 15dBA – 18dBA, takže zdroj nebude stále přiliš slyšitelný.

 

Plně modulární kabeláž

Jedná se o skvělou vlastnost u zdrojů, protože zapojíte pouze ty kabely, které opravdu potřebujete. Vylepšíte vzhled Vaší skříně a dosáhnete lepšího proudění vzduchu, což vede k lepšímu chlazení komponent.

 

Klíčové vlastnosti

  • Výkon 750W
  • Certifikace 80 Plus Gold
  • Japonské vysoce kvalitní kondenzátory
  • NVIDIA SLI a AMD Crossfire Ready
  • EVGA ECO systém
  • Plně modulární kabeláž
  • Malé rozměry
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro